Rada Pedagogiczna PDF Drukuj Email

Lista nauczycieli zatrudnionych w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Oleśnicy

Lp.

Nazwisko i imię

Stanowisko

Nauczany przedmiot

1.

Bąk - Midura Małgorzata

nauczyciel

matematyka

2.

Bernacka Agnieszka

nauczyciel

wychowanie fizyczne

3.

Cieśliński Wojciech

nauczyciel

przedmioty ekonomiczne

4.

Dunowska Hanna

nauczyciel

język angielski

5.
Dziedzic Bożena nauczyciel podstawy przedsiębiorczości
6.

Efinowicz Wioletta

nauczyciel

matematyka

7.
Gaba Michał nauczyciel religia
8.

Gębuś Kazimierz

nauczyciel

wychowanie fizyczne

9.

Hejninger Marcin

nauczyciel

wychowanie fizyczne

10.

Horbacz Beata

nauczyciel

wychowanie fizyczne

11.

Herbut Ewa

nauczyciel

biologia

12.

Janiuk Józefa

nauczyciel

przedmioty informatyczne

13.

Jasińska Urszula

nauczyciel

język polski

14.

Kamińska Małgorzata

pedagog szkolny

wdż

15.
Kania Urszula nauczyciel biologia
16.

Kawecki Sławomir

nauczyciel

religia

17.

Kocik Anna

nauczyciel

przedmioty ekonomiczne

18.
Kordos Klaudiusz nauczyciel religia
19.

Kowalska – Pachucka Katarzyna

nauczyciel

język angielski

20.
Kotowicz Przemysław nauczyciel przedmioty zawodowe
21.

Kuźnik Dorota

nauczyciel

język niemiecki

22.
Kwaczyńska Katarzyna nauczyciel język angielski
23.

Kwaśniewski Gerard

wicedyrektor

wychowanie fizyczne

24.

Leśniak Joanna

nauczyciel

język niemiecki

25.
Lota Stanisław nauczyciel przedmioty informatyczne
26.

Łabuda Dariusz

nauczyciel

przedmioty mechaniczne

27.
Łukawska Izabela psycholog szkolny --------------------
28.

Macińska Danuta

nauczyciel

przedmioty informatyczne

29.
Malerek Karolina nauczyciel przedmioty ekonomiczne
30.
Mielcarek Magdalena nauczyciel przedmioty mechaniczne
31.
Misiak Katarzyna nauczyciel przedmioty informatyczne
32.
Noczyńska Edyta nauczyciel przedmioty ekonomiczne
33.

Nowogońska-Berłowska Sylwia

nauczyciel

język niemiecki

34.
Owczarczak Małgorzata nauczyciel przedmioty informatyczne
35.

Palma Anna

nauczyciel

język polski

36.
Peśla Katarzyna nauczyciel przedmioty ekonomiczne
37.

Piątkowska-Mider Ewa

nauczyciel

język niemiecki

38.

Picher Teresa

nauczyciel

przedmioty mechaniczne

39.
Połeć-Dziemieszonek Anna nauczyciel wiedza o kulturze
40.

Porażka Aleksandra

nauczyciel

matematyka

41.

Putz Lidia

nauczyciel

czytelnictwo

42.
Raczyńska Izabella nauczyciel język polski
43.
Różycki Stanisław nauczyciel przedmioty elektryczne
44.
Rzepka Dariusz nauczyciel przedmioty informatyczne
45.

Rzepka Krzysztof

wicedyrektor

język niemiecki

46.

Salik Wojciech

nauczyciel

wychowanie fizyczne

47.
Sas Dariusz nauczyciel język polski
48.

Sikora Darosław

nauczyciel

wychowanie fizyczne

49.

Sławuta - Wójcik Marta

nauczyciel

historia, wos

50.

Stala Jacek

dyrektor szkoły

język polski

51.

Stala Sabina

nauczyciel

historia, wos

52.
Stadniczenko Monika nauczyciel język polski
53.
Stasieńko Irena nauczyciel język niemiecki
54.

Surdej Beata

nauczyciel

wychowanie fizyczne

55.
Szachnowska Bogusława nauczyciel język polski
56.

Szczepanik Violetta

nauczyciel

geografia

57.

Szewczyk Barbara

nauczyciel

przysposobienie obronne

58.
Szkudlarek Magdalena nauczyciel przedmioty ekonomiczne
59. Szymańska-Olejniczak Agnieszka nauczyciel matematyki
60.

Szymczykiewicz Wiesław

nauczyciel

przedmioty ekonomiczne

61.

Szyszka-Zajączkowska Aleksandra

nauczyciel

historia , wos

62.

Tempiak Ewa

nauczyciel

czytelnictwo

63.

Towarzyńska Jadwiga

nauczyciel

biologia

64.

Trembecka Małgorzata

nauczyciel

przedmioty spożywcze

65.

Uciechowska Beata

nauczyciel

język angielski

66.

Walichnowska Agnieszka

nauczyciel

przedmioty ekonomiczne

67.

Wiśniewska Agnieszka

nauczyciel

język polski

68.

Wiśniewska Anna

nauczyciel

matematyka

69.

Wolińska Urszula

nauczyciel

fizyka

70.

Woliński Zbigniew

nauczyciel

przedmioty informatyczne

71.
Żminkowska Marta nauczyciel język angielski
72.
Żółkiewski Michał nauczyciel religia
 
 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 39 gości